Víz-, csatorna- és közmű- rendszerszerelő OKJ szakképzés Nyíregyházán

• 16-25 éves kor között ingyen megszerezheted a szakmát, ha maximum 1 állam által finanszírozott szakképzettséged van.
Milyen előnyökkel jár, ha jelentkezel egy estis OKJ szakképzésre?
  • korhatár nélkül ingyen megszerezheted a szakmát, ha max. 1 állam által finanszírozott szakképzettséged van.
A Víz-, csatorna- és közmű- rendszerszerelő szakképzés legfontosabb adatai:
Szakmacsoport:Épületgépészet
Iskolai vagy szakmai előképzettség:alapfokú iskolai végzettség
vagy iskolai előképzettség hiányában
Szakképzés helyszíne:Nyíregyháza
A következő szakképzés indulási dátuma:2016. szeptember 1.

Ez az OKJ képzés csak NAPPALI formában indul, és csak 25 év alattiak számára ingyenes. Tehát csak 1993-ban és utána születettek számára elérhető.

Nyíregyházi szakközépiskolánk címe és a képzés helyszíne:
Nyíregyháza

A 2016/2017-es tanévre meghirdetett képzések szabad helyeire jelentkezz minél hamarabb, mielőtt betelnek a helyek!

Első vagy Második OKJ szakképesítésed megszerzése - nappali tagozaton 25 éves kor alatt, esti tagozaton korhatár nélkül ingyenes szakközépiskolánkban.

Ha már van 2 államilag támogatott OKJ-s végzettséged, úgy is jelentkezhetsz szakközépiskolánkba, a nappali és az esti szakképzésekre is, alacsony tandíj ellenében.