Elektronikai technikus OKJ szakképzés Miskolcon

• 18-24 éves kor között ingyen megszerezheted a szakmát, ha nincs még állam által finanszírozott szakképzettséged.
Milyen előnyökkel jár, ha jelentkezel egy estis OKJ szakképzésre?
  • korhatár nélkül ingyen megszerezheted a szakmát, ha nincs még állam által finanszírozott szakképzettséged.
Az Elektronikai technikus szakképzés legfontosabb adatai:
Szakmacsoport:Elektrotechnika-elektronika
Iskolai vagy szakmai előképzettség:Érettségi végzettség
Szakképzés helyszíne:Miskolc
A következő szakképzés indulási dátuma:2018. szeptember 1.

Miskolci szakközépiskolánk címe és a képzés helyszíne:
Miskolc

Az első és második szakképesítésed megszerzése - nappali vagy esti tagozaton - államilag támogatott, azaz szakközépiskolánkban ingyenes számodra. Megkapsz minden diákokat megillető kedvezményt, amit a törvény előír, és amelyeket középiskolai tanulmányaid alatt is megkaptál. Ilyenek például:

Első OKJ szakképesítésed megszerzése - nappali tagozaton 25 éves kor alatt ingyenes szakközépiskolánkban.

Ha már van 1 államilag támogatott OKJ-s végzettséged, úgy is jelentkezhetsz szakközépiskolánkba, a nappali szakképzésekre, alacsony tandíj ellenében.

Jelentkezz most esti gimnáziumunkba, ne maradj le!