Kecskeméti nappali tagozatos Irodai asszisztens OKJ szakképzés

Milyen előnyökkel jár, ha jelentkezel egy nappalis vagy estis OKJ szakképzésre?

• 25 éves korig jelentkezhetsz a nappali vagy esti tagozatos OKJ szakképzésekre
  • nappali és esti tagozaton kapsz diákigazolványt

• a tandíj nagyon alacsony: 18.000 Ft/hónap
  • kiscsoportos családias osztályok, ahol nagyon jó közösségek alakulnak ki
  • szabadidős, közös programokat is folyamatosan szervezünk
  • pénzt is kaphatsz a tanulmányi eredményeid után
Az Irodai asszisztens szakképzés legfontosabb adatai:
Szakmacsoport:Ügyvitel
Szakképzés helyszíne:Kecskemét
Képzés díja:6000 Ft / hónap
A következő szakképzés indulási dátuma:2016. tavasz

Ez az OKJ képzés csak NAPPALI formában indul, és csak 25 éves korig lehet jelentkezni. Tehát csak 1991-ben és utána születettek számára elérhető. A szakképzések tandíja: 18.000 Ft/hó.

A 2016/17-es tanévre meghirdetett képzések szabad helyeire jelentkezz minél hamarabb, mielőtt betelnek a helyek!

2 év képzési időtartam nappali tagozaton mindegyiknél. Iskolánk nem állami, hanem alapítványi így olyan plusz programokat is tudunk szervezni amire egyébként nem lenne lehetőség. Tandíj díj: 18.000 Ft/hónap.