Vendéglátó-üzletvezető OKJ szakképzés Budapesten

• 16-25 éves kor között ingyen megszerezheted a szakmát, ha maximum 1 állam által finanszírozott szakképzettséged van.
Milyen előnyökkel jár, ha jelentkezel egy estis OKJ szakképzésre?
  • korhatár nélkül ingyen megszerezheted a szakmát, ha max. 1 állam által finanszírozott szakképzettséged van.
A Vendéglátó-üzletvezető szakképzés legfontosabb adatai:
Szakmacsoport:Vendéglátóipar
Iskolai vagy szakmai előképzettség:34 811 01 Cukrász vagy
34 811 04 Szakács vagy
34 811 03 Pincér vagy
34 811 05 Vendéglátó eladó szakképesítés
Szakképzés helyszíne:Budapest
A következő szakképzés indulási dátuma:2018.

Ez az OKJ képzés csak NAPPALI formában indul, és csak 25 év alattiak számára ingyenes. Tehát csak 1993-ban és utána születettek számára elérhető.

Az első és második szakképesítésed megszerzése - nappali vagy esti tagozaton - államilag támogatott, azaz szakközépiskolánkban ingyenes számodra. Megkapsz minden diákokat megillető kedvezményt, amit a törvény előír, és amelyeket középiskolai tanulmányaid alatt is megkaptál. Ilyenek például:

Első vagy Második OKJ szakképesítésed megszerzése - nappali tagozaton 25 éves kor alatt, esti tagozaton korhatár nélkül ingyenes szakközépiskolánkban.

Ha már van 2 államilag támogatott OKJ-s végzettséged, úgy is jelentkezhetsz szakközépiskolánkba, a nappali és az esti szakképzésekre is, alacsony tandíj ellenében.