Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő OKJ szakképzés Budapesten

• 18-24 éves kor között ingyen megszerezheted a szakmát, ha nincs még állam által finanszírozott szakképzettséged.
Ez az OKJ képzés csak NAPPALI formában indul, és csak 25 év alattiak számára ingyenes. Tehát csak 1995-ben és utána születettek számára elérhető.

A 2018-as Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő szakképzés legfontosabb adatai:
Szakmacsoport:Gépészet
Iskolai vagy szakmai előképzettség:Alapfokú iskolai végzettség
Beiratkozás és ügyintézés helyszíne:Budapest, VIII. ker.
Elméleti oktatás helyszíne:Budaörs
Gyakorlati oktatás helyszíne:Budapest, IV. ker.
Képzési hozzájárulási díj:15.000 Ft/tanév
A következő szakképzés indulási dátuma:2018. szeptember 1.

Milyen előnyökkel jár a budapesti nappali tagozatos szakközépiskolai Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő szakképzés?

A budapesti ingyenes Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő szakképzés során egy keresett, jól fizető, piacképes szakmát sajátíthatsz el. Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelőként nem okoz majd gondot az elhelyezkedés, és diploma nélkül is versenyképes fizetést kaphatsz.

Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelőként összetett és változatos szerelési, gépészeti munkát végezhetsz. Az ingyenes szakközépiskolai képzés során minden szükséges ismeretet megszerezhetsz ahhoz, hogy sikeres szakember lehess.

A Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelők munkájára sok területen szükség van, a kis- és középvállalkozásoktól kezdve a multinacionális cégekig keresnek jól képzett szakembereket, és ezzel a szakképesítéssel akár saját vállalkozásodat is elindíthatod.

Az ingyenes Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő szakközépiskolai képzésen tanuló hallgatók diákigazolvány, családi pótlék, egészségbiztosítási jogviszony és árvaellátás igénylésére jogosultak. Emellett megfelelő létszám esetén kedvezményes KRESZ-tanfolyamon vehetnek részt.

Ha fontos számodra, hogy olyan szakközépiskolában tanulj, ahol profi szakoktatóktól lesheted el a Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő munkájához szükséges ismereteket, akkor a budapesti ingyenes nappali tagozatos képzésen a helyed!

Az első szakképesítésed megszerzése - nappali tagozaton - államilag támogatott, azaz szakközépiskolánkban ingyenes számodra. Megkapsz minden diákokat megillető kedvezményt, amit a törvény előír, és amelyeket középiskolai tanulmányaid alatt is megkaptál. Ilyenek például:

Első OKJ szakképesítésed megszerzése - nappali tagozaton 25 éves kor alatt ingyenes szakközépiskolánkban.

Ha már van 1 államilag támogatott OKJ-s végzettséged, úgy is jelentkezhetsz szakközépiskolánkba, a nappali szakképzésekre, alacsony tandíj ellenében.

Az ingyenes 2018-as nappali tagozatos szakközépiskolai Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő szakképzés után változatos munkakörökben helyezkedhetsz el.

Pl.: Csőfűtőtest szerelő; Csőszerelő; Csővezeték-építő; Csővezeték-kitűző; Csővezeték-szerelő; Épületgépészeti csőhálózat- és berendezés-szerelő; Fűtés-, víz- és szennyvíz-szerelő; Fűtésszerelő; Gáz- és olajvezeték karbantartó; Gázfogyasztó berendezés-és csőhálózat-szerelő; Gázvezeték épít; Gázvezeték- és -készülék-szerelő; Gázvezeték szerelő; Gázszerelő; Hálózati gázszerelő; Karbantartó, csőszerelő; Központifűtés- és csőhálózat-szerelő; Nyomócsővezeték-építő; Víz- és gázvezeték szerelő; Víz-gáz és központi fűtésszerelő; Vízvezeték- és központifűtés-szerelő

Mit csinál egy Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő?

Központifűtési rendszert, gázellátórendszert épít, karbantart. Hőtermelő-berendezést, gázberendezést beszerel.

A budapesti nappali tagozatos szakközépiskolai Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő képzés moduljai:

10209-12 Épületgépészeti csővezeték-szerelés
10211-12 Épületgépészeti rendszerismeret
10214-12 Épületgépészeti munkabiztonsági és környezetvédelemi feladatok
10215-12 Fűtésrendszer-szerelő feladatok
10216-12 Gázvezeték- és rendszerszerelő feladatok
11497-12 Foglalkoztatás I.

Egy piacképes szakmával megalapozhatod a jövődet. Jelentkezz még ma az ingyenes nappali tagozatos Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő szakképzésre!

A budapesti 2018-as szakközépiskolai Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő képzéssel elérheted a céljaidat. Ne maradj le erről az egyedülálló lehetőségről!

Jelentkezz most esti gimnáziumunkba, ne maradj le!