Kozmetikus OKJ szakképzés Budapesten

• 16-25 éves kor között ingyen megszerezheted a szakmát, ha nincs állam által finanszírozott szakképzettséged.
Milyen előnyökkel jár, ha jelentkezel egy estis OKJ szakképzésre?
  • korhatár nélkül ingyen megszerezheted a szakmát, ha max. 1 állam által finanszírozott szakképzettséged van.
A Kozmetikus szakképzés legfontosabb adatai:
Szakmacsoport:Szépészet
Iskolai vagy szakmai előképzettség:52 815 02 Gyakorló kozmetikus
Szakképzés helyszíne:Budapest
A következő szakképzés indulási dátuma:2016. szeptember 1.

Az első szakképesítésed megszerzése - nappali vagy esti tagozaton - államilag támogatott, azaz szakközépiskolánkban ingyenes számodra. Megkapsz minden diákokat megillető kedvezményt, amit a törvény előír, és amelyeket középiskolai tanulmányaid alatt is megkaptál. Ilyenek például:

A 2016/2017-es tanévre meghirdetett képzések szabad helyeire jelentkezz minél hamarabb, mielőtt betelnek a helyek!

Első OKJ szakképesítésed megszerzése - nappali tagozaton 25 éves kor alatt, esti tagozaton korhatár nélkül ingyenes szakközépiskolánkban.

Ha már van valamilyen államilag támogatott OKJ-s végzettséged, úgy is jelentkezhetsz szakközépiskolánkba, a nappali és az esti szakképzésekre is, alacsony tandíj ellenében.