Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő OKJ szakképzés Budapesten

Ösztöndíjas képzés - ez hiányszakma, így ösztöndíjat is kaphatsz. Érdeklődj a részletekről

• 18-24 éves kor között ingyen megszerezheted a szakmát, ha nincs még állam által finanszírozott szakképzettséged.
Ez az OKJ képzés csak NAPPALI formában indul, és csak 25 év alattiak számára ingyenes. Tehát csak 1995-ben és utána születettek számára elérhető.

A 2018-as Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő szakképzés legfontosabb adatai:
Ösztöndíj:Ösztöndíjat is kaphatsz – érdeklődj az űrlapon a részletekről
Szakmacsoport:Épületgépészet
Iskolai vagy szakmai előképzettség:Befejezett 10. osztály
Beiratkozás és ügyintézés helyszíne:Budapest, VIII. ker.
Elméleti oktatás helyszíne:Budapest, VIII. ker.
Gyakorlati oktatás helyszíne:Budapest, IV. ker.
Képzési hozzájárulási díj:15.000 Ft/tanév
A következő szakképzés indulási dátuma:2018. szeptember 1.

Milyen előnyökkel jár a budapesti nappali tagozatos szakközépiskolai Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő szakképzés?

A budapesti ingyenes Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő szakképzés során egy keresett, jól fizető, piacképes szakmát sajátíthatsz el. Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelőként nem okoz majd gondot az elhelyezkedés, és diploma nélkül is versenyképes fizetést kaphatsz.

Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelőként csőhálózatokat, vezetékeket szerelhetsz, javíthatsz és tarthatsz karban. Az ingyenes szakközépiskolai képzés során minden szükséges ismeretet megszerezhetsz ahhoz, hogy sikeres szakember lehess.

A Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelők munkájára sok területen szükség van, a kis- és középvállalkozásoktól kezdve a multinacionális cégekig keresnek jól képzett szakembereket, és ezzel a szakképesítéssel akár saját vállalkozásodat is elindíthatod.

A tandíjmentes nappali tagozatos Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő szakközépiskolai képzésen tanulók tanulmányi eredményeik alapján ösztöndíjat kapnak.

Az ingyenes Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő szakközépiskolai képzésen tanuló hallgatók diákigazolvány, családi pótlék, egészségbiztosítási jogviszony és árvaellátás igénylésére jogosultak. Emellett megfelelő létszám esetén kedvezményes KRESZ-tanfolyamon vehetnek részt.

Ha fontos számodra, hogy olyan szakközépiskolában tanulj, ahol profi szakoktatóktól lesheted el a Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő munkájához szükséges ismereteket, akkor a budapesti ingyenes nappali tagozatos képzésen a helyed!

Az első szakképesítésed megszerzése - nappali tagozaton - államilag támogatott, azaz szakközépiskolánkban ingyenes számodra. Megkapsz minden diákokat megillető kedvezményt, amit a törvény előír, és amelyeket középiskolai tanulmányaid alatt is megkaptál. Ilyenek például:

Első OKJ szakképesítésed megszerzése - nappali tagozaton 25 éves kor alatt ingyenes szakközépiskolánkban.

Ha már van 1 államilag támogatott OKJ-s végzettséged, úgy is jelentkezhetsz szakközépiskolánkba, a nappali szakképzésekre, alacsony tandíj ellenében.

Az ingyenes 2018-as nappali tagozatos szakközépiskolai Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő szakképzés után változatos munkakörökben helyezkedhetsz el.

Pl.: Csőszerelő, Csővezeték-szerelő; Vezeték- és csőhálózat-szerelő; Karbantartó, csőszerelő; Légcsatorna-szerelő; Légtechnikai hálózat szerelő; Légtechnikai rendszerszerelő

Mit csinál egy Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő?

Hűtő- és légtechnikai csőhálózatokat, vezetékeket szerel, javít és tart karban.

A budapesti nappali tagozatos szakközépiskolai Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő képzés moduljai:

10209-12 Épületgépészeti csővezeték-szerelés
10211-12 Épületgépészeti rendszerismeret
10212-12 Hűtőtechnikai rendszerszerelő feladatok
10213-12 Légtechnikai rendszerszerelő feladatok
10214-12 Épületgépészeti munkabiztonsági és környezetvédelemi feladatok
11497-12 Foglalkoztatás I.

Egy piacképes szakmával megalapozhatod a jövődet. Jelentkezz még ma az ingyenes nappali tagozatos Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő szakképzésre!

A budapesti 2018-as szakközépiskolai Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő képzéssel elérheted a céljaidat. Ne maradj le erről az egyedülálló lehetőségről!

Jelentkezz most esti gimnáziumunkba, ne maradj le!