Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő OKJ szakképzés Budapesten

Ösztöndíjas képzés - ez hiányszakma, így ösztöndíjat is kaphatsz. Érdeklődj a részletekről

A Budapesten induló INGYENES OKJ szakképzés pontos helyszíne:
  • Beiratkozás és ügyintézés helyszíne:

1087 Budapest, Százados út 8-10.
  • Elméleti oktatás helyszíne:

2040 Budaörs, Építők útja 2-4.
  • Gyakorlati oktatás helyszíne:

1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.
  • 16-25 éves kor között ingyen megszerezheted a szakmát, ha maximum 1 állam által finanszírozott szakképzettséged van.
Ez az OKJ képzés csak NAPPALI formában indul, és csak 25 év alattiak számára ingyenes. Tehát csak 1993-ban és utána születettek számára elérhető.

A Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő szakképzés legfontosabb adatai:
Ösztöndíj:Ösztöndíjat is kaphatsz – érdeklődj az űrlapon a részletekről
Szakmacsoport:Épületgépészet
Iskolai vagy szakmai előképzettség:Befejezett 10. osztály
Beiratkozás és ügyintézés helyszíne:1087 Budapest, Százados út 8-10.
Elméleti oktatás helyszíne:2040 Budaörs, Építők útja 2-4.
Gyakorlati oktatás helyszíne:1047 Budapest, Labdarúgó u. 31-33.
A következő szakképzés indulási dátuma:2018.

Erre a tanfolyamra még nem kezdődött meg az előjelentkezés. Kérjük, hogy 2018. áprilisában nézz vissza a Szakkozepiskola.eu oldalára vagy nézz körül a 19 városban induló, kb. 500 fizetős tanfolyamunk között a TanfolyamOKJ.hu oldalunkon.

Az első és második szakképesítésed megszerzése - nappali vagy esti tagozaton - államilag támogatott, azaz szakközépiskolánkban ingyenes számodra. Megkapsz minden diákokat megillető kedvezményt, amit a törvény előír, és amelyeket középiskolai tanulmányaid alatt is megkaptál. Ilyenek például:

Első vagy Második OKJ szakképesítésed megszerzése - nappali tagozaton 25 éves kor alatt, esti tagozaton korhatár nélkül ingyenes szakközépiskolánkban.

Ha már van 2 államilag támogatott OKJ-s végzettséged, úgy is jelentkezhetsz szakközépiskolánkba, a nappali és az esti szakképzésekre is, alacsony tandíj ellenében.