Államilag támogatott esti gimnázium Vácon

Jelentkezz szakközépiskolánkba a következő képzésre:

Milyen előnyökkel jár, ha jelentkezel egy államilag támogatott nappali vagy esti gimnáziumi képzésre?

• 16 éves kor után ingyen megszerezheted az érettségit

Miért válaszd szakközépiskolánkat, ha érettségit szeretnél? Mert...

• csak 2 nap oktatás
  • a jelentkezés nincs korhatárhoz kötve
Az Államilag támogatott esti gimnázium legfontosabb adatai:
A szakképesítés formája:Esti gimnázium
Időtartam:1-2-3-4 év
(előzetes tudásszint igazolása)
Iskolai vagy szakmai előképzettség:Betöltött 16. év és
Általános iskolai végzettség (Igazolás: 8. évfolyam)
Képzés helyszíne:Vác
Képzés díja:Államilag támogatott
(Ingyenes)
Vizsgadíj:Ingyenes
Regisztrációs díj:10.000 Ft
Adminisztrációs díj:10.000 Ft/félév
Második félévtől
A következő esti gimnázium indulási dátuma:2018.

A 2017/2018-as tanévre meghirdetett képzések szabad helyeire jelentkezz minél hamarabb, mielőtt betelnek a helyek!

Az érettségi megszerzése esti tagozaton korhatár nélkül ingyenes szakközépiskolánkban.

Ha már van valamilyen előképzettséged (9., 10. vagy 11. évfolyam), úgy is jelentkezhetsz szakközépiskolánkba, az esti érettségi felkészítőre is.