Államilag támogatott esti gimnázium Nyíregyházán

Jelentkezz szakközépiskolánkba a következő képzésre:

Milyen előnyökkel jár, ha jelentkezel egy államilag támogatott esti gimnáziumi képzésre?

• 18 éves kor után ingyen megszerezheted az érettségit

Miért válaszd szakközépiskolánkat, ha érettségit szeretnél? Mert...

Az Államilag támogatott esti gimnázium legfontosabb adatai:
A szakképesítés formája:Esti gimnázium
(Érettségi felkészítő)
Szakmacsoport:Egészségügy
Időtartam:2-4 év
(előzetes tudásszint igazolása)
Iskolai vagy szakmai előképzettség:Betöltött 16. év és
Általános iskolai végzettség (Igazolás: 8. évfolyam)
Képzés helyszíne:Nyíregyháza
Képzés díja:Államilag támogatott
(Ingyenes)
Vizsgadíj:Ingyenes
A következő esti gimnázium indulási dátuma:2018. szeptember 1.

Nyíregyházi szakközépiskolánk címe és a képzés helyszíne:
Nyíregyháza

A képzés időtartama: 2-4 év

Az érettségi megszerzése - nappali vagy esti tagozaton - államilag támogatott, azaz szakközépiskolánkban ingyenes számodra. Megkapsz minden diákokat megillető kedvezményt, amit a törvény előír, és amelyeket eddigi tanulmányaid alatt is megkaptál. Ilyenek például:

Az érettségi megszerzése - esti tagozaton korhatár nélkül ingyenes szakközépiskolánkban (alsó korhatár 18 év).