Államilag támogatott esti gimnázium Miskolcon

Jelentkezz szakközépiskolánkba a következő képzésre:

Milyen előnyökkel jár, ha jelentkezel egy államilag támogatott esti gimnáziumi képzésre?

• 16 éves kor után ingyen megszerezheted az érettségit

Miért válaszd szakközépiskolánkat, ha érettségit szeretnél? Mert...

• ingyenes KRESZ elméleti tanfolyamot indítunk
  • igény szerint ingyenes kollégiumi elhelyezést is biztosítunk
Az Államilag támogatott esti érettségi felkészítő legfontosabb adatai:
A szakképesítés formája:Érettségi felkészítő
Iskolai vagy szakmai előképzettség:Szakmunkás vagy szakiskolai végzettség
Képzés helyszíne:Miskolc
Képzés díja:Államilag támogatott
(Ingyenes)
Vizsgadíj:Ingyenes
A következő esti gimnázium indulási dátuma:2018.

Miskolci szakközépiskolánk címe és a képzés helyszíne:
Miskolc

Az érettségi megszerzése - esti tagozaton - államilag támogatott, azaz szakközépiskolánkban ingyenes számodra. Megkapsz minden diákokat megillető kedvezményt, amit a törvény előír, és amelyeket eddigi tanulmányaid alatt is megkaptál. Ilyenek például:

A 2017/2018-as tanévre meghirdetett képzések szabad helyeire jelentkezz minél hamarabb, mielőtt betelnek a helyek!

Az érettségi megszerzése - esti tagozaton korhatár nélkül ingyenes szakközépiskolánkban.